Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking lubelskich szkół nauki jazdy

Utworzony przez Jeden z 366, 2 lutego 2009 r. o 08:36 Powrót do artykułu
Ja wiem o szkole OSK Driver - Lublin Nadbystrzycka 9. Zdałem za pierwszym razem. POLECAM PANIĄ ANIE (tak jak na kilku innych forach xD ). Ogólnie dobra cena (950 zł) i dobrze uczą. Naprawde dobrze... Pozdrawiam serdecznie ! :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaa i jeszcze strona Nauka jazdy Lublin ? -> http://oskdriver.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiek :] napisał:
Aaa i jeszcze strona Nauka jazdy Lublin ? -> http://oskdriver.com.pl
chyba nie wiesz co mówisz ja robiłam tam kurs z chłopakiem i to była wielka pomyłka bajzel w paierach maja obsługa nie wiedziala kto i mkiedy ma jazdy , ucinaja godziny i anuluja nie kantaktujac sie , własciciel firny na jazdach zamiast uczyc to gada przez telefon non stop żenada powinien sie ktos zainteresowac i odebrac licencje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam gorszy problem robiłam kurs w osk DELTA w lublinie już skończyłam kurs a jeszcze wielu rzeczy nie umiem.Jeździłam z właścicielem całego tego nędznego ośrodka.Nie umiem ruszać na wzniesieniu bo mój mądry instruktor ciągle powtarzał że to jest proste i dam sobie rade raz mi pokazał jak to się robi a jak mi nie wyszło to powiedział,że on mi tego nie będzie pokazywał bo mu sprzęgło spale.Byłam już na egzaminie i nie dałam sobie rady właśnie na tym.Jadąc ze mną ciągle gadał przez telefon i opowiadał o swoim życiu prywatnym jak by to kogoś interesowało,zamiast 2 godzi.jeździłam 1godz albo półtorej bo on zawsze miał coś do załatwienia.Nigdy się nie dostosował do tych godzin co ja chciałam tylko ja zawsze musiałam się dostosowywać do niego.Po 17 już nie jeździł i w niedziele też nie.A na dodatek jak ja miałam jazdy to jeździłam z nim po sklepach bo on musiał zakupy zrobić.Odradzam ten ośrodek każdemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I nie wiem co ja mam teraz zrobić????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Ja mam gorszy problem robiłam kurs w osk DELTA w lublinie już skończyłam kurs a jeszcze wielu rzeczy nie umiem.Jeździłam z właścicielem całego tego nędznego ośrodka.Nie umiem ruszać na wzniesieniu bo mój mądry instruktor ciągle powtarzał że to jest proste i dam sobie rade raz mi pokazał jak to się robi a jak mi nie wyszło to powiedział,że on mi tego nie będzie pokazywał bo mu sprzęgło spale.Byłam już na egzaminie i nie dałam sobie rady właśnie na tym.Jadąc ze mną ciągle gadał przez telefon i opowiadał o swoim życiu prywatnym jak by to kogoś interesowało,zamiast 2 godzi.jeździłam 1godz albo półtorej bo on zawsze miał coś do załatwienia.Nigdy się nie dostosował do tych godzin co ja chciałam tylko ja zawsze musiałam się dostosowywać do niego.Po 17 już nie jeździł i w niedziele też nie.A na dodatek jak ja miałam jazdy to jeździłam z nim po sklepach bo on musiał zakupy zrobić.Odradzam ten ośrodek każdemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I nie wiem co ja mam teraz zrobić????
specjalistką od takich przypadków jest Pani Ania z firmy Ela ,wykup sobie kilka godzin u niej i potem próbuj dalej -powodzenia. www.ela.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KULKA KULKA KULKA jeszcze raz KULKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...do wszystkich ,którzy chcą prawko nie dajcie się ponieść emocją reklamy ,że tanio i skutecznie ,chcecie umieć to trzeba odpowiednio zapłacić bo za darmo nie daje nikt niczego...osoby z grupona które wykupiły kurs za kilka setek dopłacą i to sporo aby zdac egzamin,szkoda mi was wszystkich bo ból będzie duży a portfel mocno nadwyrężony.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ranking OSK w lublinie 2011 http://blog.prawo.jazdy.lublin.pl/ranking-osk-w-lublinie-2011/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KKK~ napisał:
najlepszy jest PKS
Czy w PKS są sześciobiegówki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczęszczam do ośrodka BLU (Dęblin) i jestem bardzo zadowolona miła ekipa, instruktorzy nie krzyczą, jesli trzeba wytłumaczą jeszcze raz i w ogóle panuje tam przyjazna atmosfera, polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sądzicie o OSK PABLO na ul. Weteranów 11?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam AMIGO Miła atmosfera, cierpliwi instruktorzy (polecam pana Roberta )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa napisał:
Ja polecam instruktora pana Piotrka Makaruka super z nim mi się jeżdziło.zdałam za pierwszym razem ,otworzył swoją szkołę w Nałęczowie -naprawdę polecam .Może ktoś jeszcze z nim jeżdził? [/quote] [quote name='aa' timestamp='1253224910' post='171609'] Ja polecam instruktora pana Piotrka Makaruka super z nim mi się jeżdziło.zdałam za pierwszym razem ,otworzył swoją szkołę w Nałęczowie -naprawdę polecam .Może ktoś jeszcze z nim jeżdził?
Ja mam teraz z Nim jazdy JEST NAJLEPSZYM INSTRUKTOREM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mila - zła szkoła , chamsto ze strony Pani reginy , caly czas przeklinala , trzeba było wozic ja po sklepach , do domu po kanapki. Naszczęście odeszła teraz , chociaż żałuje że to sie nie tało jak ja uczyłam sie jeździć .....Żenada po prostu . Złożę na nia skargę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodmos polecam Zapisałam się zielona, a teraz zdałam za pierwszym razem Podziękowania dla Ernesta który był moim prowdzącym, wszystko dokładnie wytłumaczy, nie moge też nie wspomnieć o Andrzeju który jezdzi w weekendy, parkowanie cwiczylismy dotad az robiłam to idealnie, bardzo cierpliwy i miło sie robi jak usłyszymy pochwałe- mobilizacja rosnie Pozdrawiam całą ekipe Rodmos'u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej jest wszystko zgonić na ośrodek szkoleniowy jeśli się zdało za np. piąrym razem. Ja miałem w mili i zdałem za pierwszym. Zamierzam robić na c i też tam pójdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również robiłam w mili i zdałam za pierwszym podejściem egzamin. Instruktorzy są bardzo dobrymi fachowcami dobrze przygotowanymi do prowadzenia kursanta przez wszystkie etapy szkolenia. Szczerze polecam ten ośrodek. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mila najgorsza!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam skole nauki jazdy Mila.Jestem bardzo zadowolona z zajec .Instruktorzy z duzym spokojem i cierplawoscia tlumacza wszystkie zasady . polecam instuktora Konrada, odpowiednia osoba na odpwiednim stanowisku. ggodziny jazd dopasowali do moich godzin pracy . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KULKA KULKA KULKA jeszcze raz KULKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chyba kulka w łeb. Jak byłem tam kursantem to żałowałem potem. Bałagan w papierach i grafikach a instruktor nie bardzo był przejęty tym co robię, bardziej zajmował sie telefonami. I oczywiście nie zdałem. Dopiero dodatkowe jazdy w MILI  sprawiły że zdałem. Polecam Milę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...